حديث روز [
پيامبر اكرم ( ص ) : هيچ بنده اي براي خدا چهل بامداد اخلاص نورزيد مگر اينكه چشمه هاي حكمت از دلش بر زبانش جاري شد بحارالانوارج67ص242
 ]
  • banner-1
  • banner-2
  • banner-3
  • banner-4
اخبار دانشگاه
اطلاعیه ها
رحلت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری

رحلت جانگداز رياست محترم دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) حضرت حجت السلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری را تسلیت عرض مینماییم

 به مناسبت تشييع (شنبه 8:30 صبح از مسجد سيد) و شركت در مراسم ترحيم ، كليه امتحانات (برادر و خواهر) روزهاي شنبه و يكشنبه 23 و 24 دي لغو ميگردد.

همچنين امتحانات لغو شده روز 23 دي در 7 بهمن و امتحانات لغو شده 24 دي در 8 بهمن در همان ساعات قبلي برگزار ميگردد.

 

پيام تسليت مقام معظم رهبري درباره رحلت حجت الاسلام و المسلمين مظاهري

درگذشت روحاني خدمتگزار و واعظ شهير حجت الاسلام آقاي حاج مهدي مظاهري رحمه الله عليه را به همه دوستداران و ارادتمندان و تربيت شدگان منابر مؤثر آن مرحوم و بالاخص به خاندان مكرّم و بازماندگان محترم ايشان تسليت عرض مي‌كنم. زمزمه معنوي دعا و نيايش آن مرحوم در شب‌هاي جمعه و سحرهاي ماه مبارك رمضان طي سالهاي طولاني در شمار يادگارهاي معنوي شهر عزيز اصفهان است و اميد است همواره برقرار باشد.

 

پيام تسليت حضرت آيت الله العظمي مكارم شيرازي

 فقدان اسفناک دانشمند محترم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری(رحمة الله علیه) موجب نهایت تأسف گردید. آن فقید سعید از علما و خطبای معروف و موفقی بود که ده ها سال در اصفهان وسایر مناطق کشور، مجالس دینی و دعا را به خوبی اداره می کرد و موجب هدایت نسل جوان بود. خلوص نیت و علاقه و پشتکار آن فقید سعید موجب محبوبیت اجتماعی و موفقیت او در عرصه های مختلف بود علاوه بر اینها با تأسیس مؤسسات بسیار پربرکتی با کمک خیرین به کمک نیازمندان و اعتلای فرهنگ دینی می شتافت و گروه زیادی از مؤسسات خیریه ای و فرهنگی بهره مند بودند. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.اینجانب این مصیبت بزرگ را به همه اهالی محترم اصفهان مخصوصا به بیت شریف و فرزندان محترم او تسلیت عرض می کنم و اجر جزیل و صبر جمیل برای آنها از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

 

پيام تسليت رئيس جمهور حجت الاسلام و المسلمين روحاني

رحلت عالم پر تلاش و چهره ماندگار تبلیغ استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین آقای مهدی مظاهری، موجب تاثر فراوان شد. این روحانی خدوم، در طول عمر با برکت خود در کنار فعالیت‌های ارزنده آموزشی و تبلیغ معارف دینی و اهتمام خالصانه به ترویج آموزه‌های قرآنی و با انجام خدمات مختلف عام‌المنفعه، کارنامه پر باری از عمل خیر برجای گذاشت.اینجانب این ضایعه را محضر علما و فضلای حوزه‌های علمیه، شاگردان و دوستداران، مردم شریف استان اصفهان و بیت مکرم آن عالم وارسته تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با ائمه اطهار(ع) و برای عموم بازماندگان صبر مسالت دارم.

 

پيام تسليت حضرت آيت الله العظمي سبحاني

درگذشت عالم رباني، مبلغ والامقام حجت الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ مهدي مظاهري (ره) را با كمال تاسف دريافت كردم. فقيد سعيد در قلمرو تبليغ بهترين مبلغ بود و در جهت خدمتگزاري به ايتام و محرومان و مستمندان پيشگام بود و آثار موجود در اين زمينه بهترين گواه بر دلسوزي بر چنين طبقه بود. نيايش و دعاي او در شبهاي ماه رمضان دلها را به سوي جهان ديگر متوجه مي‌كرد و نغمه‌هاي روحبخش او به جوانان روح ايمان و تقوي مي‌بخشيد.

ايشان مصداق اين آيه " ان الذين آمنوا و علموا الصالحات سيجعل لهم الرحمن ودا " مي‌باشند، مهر و محبت او در دل مردم اصفهان و كليه كساني كه بازماندگان او آشنا بودند بر اثر خدمات ارزنده تبليغي و خدمت صادقانه اوست به حق او مصداق اين فقره است " سيجعل لهم الرحمن ودا "

اينجانب اين ضايعه اسفناك را به مردم شريف اصفهان و حوزه علميه و روحانيت معظم بالاخص به بازماندگان تسليت مي‌گويم  و سخن خود را با اين جمله به پايان مي رسانم:

" سلام عليه يوم ولد و يوم مات و يوم يبعث حيا" 

 

پیام تسلیت وزیر علوم، تحقيقات و فناوري

«انا لله و انا الیه راجعون»

       درگذشت عالم ربانی، اندیشمند برجسته، خطیب توانا و اسوه خدمت و فضیلت، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و به خصوص مردم بزرگوار و قدرشناس اصفهان تسلیت می‌گویم. از درگاه حضرت پروردگار برای آن فقید سعید، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و بویژه خانواده معظم این مرحوم، صبر جمیل و اجر جزیل آرزمندم. خداوند متعال روح بلندش را با اولیاء الله محشور بگرداند؛ انشاءالله.

 

 

درگذشت روحاني خدمتگزار و واعظ شهير حجت الاسلام آقاي حاج مهدي مظاهري رحمه الله عليه را به همه دوستداران و ارادتمندان و تربيت شدگان منابر مؤثر آن مرحوم و بالاخص به خاندان مكرّم و بازماندگان محترم ايشان تسليت عرض مي‌كنم.

زمزمه معنوي دعا و نيايش آن مرحوم در شب‌هاي جمعه و سحرهاي ماه مبارك رمضان طي سالهاي طولاني در شمار يادگارهاي معنوي شهر عزيز اصفهان است و اميد است همواره برقرار باشد.

دعوت به همكاري

بسمه تعالي

دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) جهت امور سايت و نرم افزار از يك نفر مهندس كامپيوتر، آقا، متاهل ، با مدرك كارشناسي و يا كارشناسي ارشد دعوت به همكاري مي نمايد.

واجدين شرايط مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به امور اداري دانشگاه مراجعه فرماييد.


رتبه نخست دانشگاه

 

 كسب رتبه اول در بين موسسات و دانشگاه هاي غير دولتي استان اصفهان در سال 1395 از لحاظ در صد قبولي در آزمون كارشناسي ارشد(گروه علوم انساني) را به اعضاء هيات علمي ، اساتيد ، كاركنان و دانشجويان تبريك عرض مينمائيم.

 

دانشجویان محروم از امتحانات نیمسال اول 97- 96

بسمه تعالي

اطلاعيه دانشجويان محروم از امتحان

با توجه به گزارش دفتر امورآموزشي و پس از بررسي مستندات دانشجويان در جلسه شوراي محترم آموزشي، براساس آئين‌نامه آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري دانشجويان زير كه غيبت‌هاي كلاسي آنان بيش از حدنصاب قانوني «سه شانزدهم» بوده است، از حضور در جلسه امتحان محروم بوده و درس آنان «حذف» گرديده است. بديهي است حضور اين گروه از دانشجويان در جلسه امتحان نيز تأثيري در حذف درس آنان نخواهد داشت.

معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي

پژوهش

Untitled-2

Untitled-3

Untitled-1

Untitled-4

 

لینک هاي مفيد
سامانه های دانشگاه

    111

اصفهان ، اتوبان شهيد خرازي 

ابتداي خيابان شهيدان غربي

دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع)

كد پستي : 77993 - 81876

تلفن تماس : 33372020-031

فكس :33384939-031